Pobierz darmową broszurę i dowiedz się więcej o czekających na Ciebie atrakcjach podczas II Kongresu MIT Sloan Management Review Polska!

raport specjalny

Cyfrowa transformacja stwarza zarówno wiele możliwości rozwoju firmy, jak i zagrożeń. Zmienia sposoby pracy, organizacji procesów wewnątrz organizacji i wykorzystywania danych dotyczących różnych obszarów działalności firmy. To sprawia, że firmy stoją dziś przed nie lada wyzwaniem – jak działać, by odnosić sukcesy w zmiennej rzeczywistości?

Podczas II Kongresu MIT Sloan Management Review Polska Digital Leadership & Technology! wyposażymy Cię w sprawdzoną wiedzę i narzędzia, które zaowocują świetnymi wynikami biznesowymi. Brzmi obiecująco?
Pobierz darmową broszurę i:

  • przekonaj się, jak udział w Kongresie pomoże Twojej organizacji sprostać wyzwaniom cyfrowej transformacji biznesu,
  • dowiedz się, dlaczego wykorzystywanie najnowszych technologii jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu,
  • sprawdź, jakich światowych ekspertów spotkasz w trakcie wydarzenia,
  • dowiedz się więcej o zagadnieniach, które będziemy poruszać podczas Kongresu, i zaplanuj własną ścieżkę rozwoju.

Pobieram broszurę

Twierdzenie, że błyskawicznie postępująca cyfrowa transformacja stwarza wiele możliwości dla rozwoju firm, jest dziś truizmem. Dziś wykorzystywanie technologii w biznesie jest koniecznością – i to nie dla osiągnięcia spektakularnego sukcesu, lecz zachowania dotychczasowej pozycji rynkowej. Dzięki inwestowaniu w najnowsze technologie, m.in. sztuczną inteligencję, Internet Rzeczy, uczenie maszynowe, organizacje mogą skutecznie redukować koszty operacyjne, usprawniać procesy wewnątrz firmy, a co najważniejsze – stwarzać nowe rozwiązania i modele biznesowe. Jak wykorzystywać AI jako narzędzie do formułowania i realizacji strategii? Jak technologie kwantowe wpłyną na kształt dzisiejszego biznesu?

Pobierz raport specjalny MIT Sloan Management Review, dzięki któremu m.in.: