Pobierz bezpłatnie raport specjalny MIT Sloan Management Review Polska i zdobądź wiedzę, która pozwoli Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe oraz zaimplementować innowacyjne rozwiązania zapewniające ponadprzeciętne wyniki.

raport specjalny

Twierdzenie, że błyskawicznie postępująca cyfrowa transformacja stwarza wiele możliwości dla rozwoju firm, jest truizmem. Dziś wykorzystywanie technologii w biznesie jest koniecznością – i to nie dla osiągnięcia spektakularnego sukcesu, lecz zachowania dotychczasowej pozycji rynkowej. Dzięki inwestowaniu w najnowsze technologie, m.in. sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe, Internet Rzeczy, organizacje mogą skutecznie redukować koszty operacyjne, usprawniać procesy wewnątrz firmy, a co najważniejsze – tworzyć nowe rozwiązania i modele biznesowe.

Pobierz raport specjalny MIT Sloan Management Review Polska, dzięki któremu m.in.:

  • dowiesz się, jak sztuczna inteligencja zmieni rynek pracy, style zarządzania, a w końcu i nasze codzienne przyzwyczajenia,
  • sprawdzisz, jak wykorzystać Internet Rzeczy do redukcji kosztów i poprawy procesów biznesowych,
  • poznasz najnowsze rozwiązania z zakresu machine learning, które zrewolucjonizują strategię w Twojej firmie,
  • dowiesz się, jak analiza danych oparta na najnowszych technologiach i statystyce pomoże Ci usprawnić firmową komunikację w sieci.

Pobierz raport

Twierdzenie, że błyskawicznie postępująca cyfrowa transformacja stwarza wiele możliwości dla rozwoju firm, jest dziś truizmem. Dziś wykorzystywanie technologii w biznesie jest koniecznością – i to nie dla osiągnięcia spektakularnego sukcesu, lecz zachowania dotychczasowej pozycji rynkowej. Dzięki inwestowaniu w najnowsze technologie, m.in. sztuczną inteligencję, Internet Rzeczy, uczenie maszynowe, organizacje mogą skutecznie redukować koszty operacyjne, usprawniać procesy wewnątrz firmy, a co najważniejsze – stwarzać nowe rozwiązania i modele biznesowe. Jak wykorzystywać AI jako narzędzie do formułowania i realizacji strategii? Jak technologie kwantowe wpłyną na kształt dzisiejszego biznesu?

Pobierz raport specjalny MIT Sloan Management Review, dzięki któremu m.in.: